Serwis Komputerowy

Naprawa i modernizacja komputerów i laptopów PC.

Naprawa komputerow warszawa
  • Oferujemy usługi naprawy komputerów stacjonarnych. Przyczyn niedziałania komputerów stacjonarnych może być kilka: Zepsuty lub niepoprawnie działający zasilacz w komputerze. Problemy lub nie działająca poprawnie płyta główna. Problemy z kościami pamięci w komputerze lub ich niepoprawne działanie. Problemy z dyskiem twardym, sprzętowe jak komputer przestał widzieć dysk twardy albo nie można uruchomić systemu operacyjnego. Problemy z poprawnym działaniem karty graficznej w komputerze przez co komputer też nie uruchomi się.
  • Modernizujemy starsze komputery stacjonarne. Każdy komputer można zmodernizować aby uzyskać pełna moc komputera na danej platformie sprzętowej bez wymiany komputera. Głównym sercem komputera jest płyta główna ona ustala jaki procesor maksymalnie można zainstalować oraz jakie pamięci i ich wielkość może być zainstalowana w komputerze. Bez wymiany płyty głównej możemy zmodernizować komputer wymieniając na lepsze w znacznie mniejszej cenie niż zakup nowego komputera. Możemy wymienić procesor na szybszy i mocniejszy, możemy zainstalować więcej pamięci, system operacyjny użyje każda ilość pamięci dzisiaj do podstawowej pracy komputera minimalna wartość to 8GB. W komputerze możemy też wymienić dysk starego typu HDD na szybki dysk SSD dzięki temu twój komputer zyska szybkość działania. W komputerze stacjonarnym można też zainstalować dodatkową mocniejszą kartę graficzna aby wymienić już tam obecna zewnętrzną kartę graficzna w tym przypadku może się okazać potrzebna wymiana zasilacza na mocniejszy.
  • Naprawiamy niedziałające laptopy. Laptop to mały komputer w którym wszystko jest upakowane w małej obudowie, przez co jest bardziej podatny na uszkodzenia. Od noszenia i otwierania uszkadzają się obudowy i pękają zawiasy to można naprawić albo wymienić pękniętą cześć obudowy. Uszkodzeniom podlegają też gniazda zasilania w większości laptopów można je naprawić. Delikatnym elementem komputerów przenośnych jak laptopy, ultrabooki, laptopy przenośnie 2in1 są wyświetlacze LCD na szczęście jest to element który można wymienić. Uszkodzeniom podlegają też płyty główne w laptopach czasami można je naprawić albo wymienić choć nie zawsze.
  • Dzięki modernizacji laptopów można jeszcze dać drugie życie starszym komputerom w przypadku laptopów można zmodernizować mniej niż w komputerach stacjonarnych, możemy rozbudować pamięć operacyjna RAM o dodatkową kość pamięci albo zwiększyć liczbę obecnej pamięci w komputerze. W komputerach przenośnych starszego typu można wymienić dyski starszego typu HDD na nowsze i szybsze dyski SSD, w nowszych komputerach można wmienić dyski M.2 na szybsze dyski NVMe.
  • Rozwiązujemy problemy z poprawnością działania systemu operacyjnego i jego wydajnością. W przypadku problemów z wydajnością możemy zacząć od przeinstalowana systemu operacyjnego oraz dobrania odpowiednich sterowników do twojego sprzętu aby działał on najlepiej jak tylko możliwe.
  • Odwirowujemy komputery skanujemy dogłębnie system operacyjny aby usunąć każde niepożądanie oprogramowanie szpiegujące i wirusy komputerowe, zabezpieczamy komputery instalując dobre oprogramowanie antywirusowe.
  • Instalujemy oryginalne oprogramowanie Microsoft Windows 10 oraz pakiety biurowe Office 2016 lub 2019
Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu naprawy komputerów, jesteśmy usytuowani na ul. Kocjana 1A prosimy o kontakt przed przyjazdem.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

W sprawie napraw komputerów i laptopów prosimy o kontakt na pewno będziemy w stanie ci pomóc.