Serwis Wysyłkowy

Naprawa wysyłkowa sprzętu elektronicznego DOOR-2-DOOR, telefony komórkowe, tablety, laptopy, nawigacje samochodowe GPS.

Naprawa Wysylkowa sprzetu elektronicznego

Oferujemy państwu serwis wysyłkowy, i naprawy sprzętu elektronicznego jak telefony komórkowe, tablety, laptopy oraz nawigacje samochodowe GPS. Mogą państwo wysłać do nas sprzęt my go naprawimy i odeślemy, wszystko szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu.

Minimalna stawka za diagnozie telefonu albo odstąpienie od naprawy po diagnozie to 80zł.

– Przed wysyłką sprzętu do nas prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz kontaktowy.

– W większości przypadków będziemy stanie podać orientacyjny koszt naprawy.

– Chęć otrzymania faktury vat proszę zgłaszać przed wyceną naprawy.

– Do paczki proszę włożyć kartkę ze swoimi danymi jak adresem do odesłania sprzętu oraz numerem telefonu do kontaktu po dokonaniu naprawy.

– Zapakuj bezpiecznie swój sprzęt aby nie uszkodził się podczas transportu i wyślij do nas na adres biura.

Proszę nie korzystać z usług Poczty Polskiej (problemy z dostarczaniem lub odbiorem paczek), proszę użyć dowolnej innej firmy kurierskiej koszt jest podobny a forma kurierska dostarczy paczkę bez problemu w kolejnym dniu roboczym.

– Jeśli sprzęt wymaga dodatkowej diagnozy skontaktujemy się z państwem, jeśli nie to odezwiemy jak sprzęt będzie już naprawiony i gotowy do odesłania.

– Formy rozliczenia za serwis mogą państwo wpłacić pieniądze do nas na konto za naprawę lub możemy tez wysłać sprzęt za pobraniem.

– Koszt wysyłki kurierem to 22zl przy przedpłacie lub za pobraniem 29zl.

– Wszystkie nieprawidłowości w działaniu naprawionych urządzeń proszę zgłaszać nie później nic 14 dni od czasu uch naprawienia.

– Jeśli nastąpiło uszkodzenie przesyłki podczas transportu proszę niezwłocznie spisać protokół uszkodzenia z kurierem, wszystkie paczki są ubezpieczone i tylko przez taki protokół mogę stwierdzić że paczka mogła zostać uszkodzona w czasie transportu w innym przypadku uszkodzenia mechaniczne nie będą mogły być zareklamowane.

– Naprawione urządzenie nie mogą być zareklamowane po naprawie jeśli nastąpiło jakiekolwiek uszkodzenie mechaniczne naprawionych/wymienionych elementów, lub zalanie urządzenia cieczą lub wodą.