Usługi informatyczne

Współpraca z Computer Solutions to koniec problemów z funkcjonowaniem infrastruktury informatycznej w twojej firmie lub domu, oraz dostęp do fachowej wiedzy IT. Systemy informatyczne to inwestycja którą należy traktować bardzo poważnie i z której nie sposób zrezygnować w dzisiejszych czasach.

Praca bez sprawnie działającego systemu informatycznego oraz wsparcia to krok w tył w stosunku do konkurencji. Dlatego tak ważne jest powierzenie kompleksowej obsługi informatycznej wyspecjalizowanej firmie IT z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Powierzenie usług IT i zarządzania cala infrastruktura IT zewnętrznej firmie która posiada wiedze i doświadczenie zwłaszcza dla klientów prywatnych i małych firm to oszczędność czasu i niepotrzebnych wydatków w przyszłości, zajmiemy się zarządzaniem w twojej firmie całym sprzętem oraz oprogramowaniem komputerowym, oraz urządzeniami mobilnymi jak tablety oraz telefony komórkowe, które przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa i zysków Twojej firmy. Posiadamy wiedze i dostęp do wiodących technologii informatycznych które możemy wdrożyć w twojej firmie, dzięki temu bez specjalistycznej wiedzy będziesz w dobrych rekach. Computer Solutions specjalizuję się w dostarczaniu kompleksowych usług informatycznych dla osób prywatywnych i małego biznesu, dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, nie martwiąc się o prawidłowe działanie całej infrastruktury komputerowej.

Usługi informatyczne:

 • Outsourcing IT
 • Doradztwo
 • Zakupy sprzętu komputerowego
 • Planowanie zakupów sprzętu i oprogramowania
 • Sieci komputerowe LAN
 • Kopie zapasowe
 • Archiwizacja danych
 • Wirtualizacja systemów i aplikacji
 • Oprogramowanie wspomagające działanie firmy

Sprzęt komputerowy i oprogramowanie:

 • Sprzedaż sprzętu komputerowego, komputery desktop oraz laptopy (PC & MAC)
 • Modernizacja istniejącego sprzętu komputerowego
 • Sprzedaż mobilnych urządzenie jak telefony komputerowego oraz tablety
 • Zarządzanie flota sprzętu firmowego
 • Sprzedaż oraz modernizacja istniejącego sprzętu serwerowego
 • Urządzenia peryferyjne ( drukarki, skanery, faxy) oraz inne
 • Routery, switche oraz inny sprzęt sieciowy
 • Materiały eksploatacyjne
 • Systemy operacyjne oraz inne oprogramowanie użytkowe

 

Outsourcing IT:

Szybko, bezproblemowo i efektywnie! Tak będzie działać infrastruktura IT w Twojej firmie. A Ty w końcu przestaniesz martwić się o wszystkie zagadnienia IT.

Dostaniesz od nas rozwiązania ściśle dostosowane do charakteru działalności Twojej firmy i optymalizację obecnie działających systemów. A gdy tylko zacznie się coś dziać, wystarczy jeden telefon – gwarantujemy szybki czas reakcji.

Przygotujemy dla Państwa ofertę i zapewnimy usługi IT na najwyższym poziomie.

Zobacz, ile zyskasz dzięki outsourcingowi IT:

   obniżysz koszty operacyjne

   zmniejszysz wydatki inwestycyjne

   zwiększysz przewagę nad konkurencją

 

Będziesz mieć pewność, że Twoja firma będzie pracować cały czas bez problemów. Skupisz się na rozwoju i prowadzeniu firmy, a wszystkie sprawy technologiczne zostawisz w rękach doświadczonych informatyków.

 

Outsourcing informatyczny to obecnie jedna najszybciej się rozwijających zewnętrznych uslug przynoszących największe efekty i korzyści dla firm.

 

Kompleksowa i rzetelna obsługa IT dla Twojej firmy:

 

Bez dobrego wsparcia informatycznego trudno prowadzić dziś firmę, zwłaszcza że sektor IT rozwija się naprawdę dynamicznie i na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania, za którymi jest ciężko nadarzyć. Niektóre z nich pomogą Ci rozwinąć skrzydła, inne zaś okażą się tylko niepotrzebnym wydatkiem. Właśnie dlatego proponujemy Ci pomoc i wsparcie odnośnie IT.

 

Z powodzeniem pomagamy wielu klientom i firma z Warszawy i okolic w bezawaryjnym utrzymaniu infrastruktury IT!

 

Dostaniesz od nas rozwiązania ściśle dopasowane do profilu działalności firmy i jej potrzeb! W ramach umowy serwisowej dostaniesz pełne wsparcie, dzięki czemu infrastruktura informatyczna będzie w stałej gotowości do pracy.

 

Oferujemy usługami:

   Kompletną administrację serwerami, by zapewnić im sprawne działanie:

   – wykorzystamy w tym celu całą swoją wiedzę, kompetencje i zasoby, by zapewnić im jak najlepszą pracę.

   Stałe monitorowanie systemów 24 h/365 dni w roku

 

   Projektowanie i wykonanie sieci informatycznych LAN

   – sieci domowych jak i firmowych. Możemy wykonać sieć opartą na tradycyjnej technologii okablowania UTP lub bezprzewodowej WLAN. W ramach tej usługi dostarczamy wszystkie potrzebne elementy – urządzenia czy szafy, które są niezbędne do funkcjonowania sieci informatycznej.

 

   Budowę i konfigurację systemów komputerowych dla wszystkich systemów

   – obsługujemy wszystkie systemy operacyjne Windows czy Mac OS. Firmowe serwery plików czy inne.

 

   Podłączanie do Internetu w ramach każdego dostępnego rodzaju podłączenia:

    Neostrada, Internet DSL, sieci telewizji kablowej. W ramach tej usługi oferujemy również konfigurację łączy, wewnętrznej sieci czy firewall.

 

   Instalacja i wdrożenie każdego typu oprogramowania pod Windows, Ms Office

    – wybierz oprogramowanie, którego potrzebujesz a resztę zostaw nam. Zainstalujemy i skonfigurujemy oprogramowanie tak, by każda aplikacja działała bez zarzutu. Dzięki czemu już żaden błąd oprogramowania nie sparaliżuje działalności twojej firmy!

 

   Rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych

    Wsparcie systemów operacyjnych DOS, Windows, Mac OS.

    Kontrola i profilaktyka antywirusowa oraz malware

 

    Wdrożenie i nadzór nad systemem kopii bezpieczeństwa:

    Utrata danych grozi każdemu przedsiębiorstwu, a odtworzenie dokumentów tworzonych przez lata jest często niemożliwe. Dzięki regularnie wykonywanym przez nas kopiom bezpieczeństwa możliwe jest przywrócenie danych po awarii lub przypadkowym skasowaniu.

 

   Pomoc telefoniczna i zdalna

 

    Usługi związane z WWW

    – aktualizacja i modernizacja istniejących stron www,

   – rejestracja domen internetowych i hosting,

 

   Usługi doradcze

   W zakresie zakupów, modernizacji i serwisu sprzętu i oprogramowania komputerowego.

   Dzięki odpowiedniej optymalizacji parametrów sprzętu i systemu komputerowego można zmniejszyć koszt zakupu. W przypadku zakupów o zwiększonej wartości, kwota ta może zadecydować o tym czy firma podejmie wyzwanie komputeryzacji czy też pozostanie przy przestarzałych rozwiązaniach.

 

   Dostawa komputerów i oprogramowania

   komputerów biurowych, multimedialnych i innych, w dowolnych konfiguracjach w/g specyfikacji klienta. Dostawa pozostałego sprzętu komputerowo – biurowego takiego jak drukarki, skanery, monitory i inne.

 

Prowadzimy szkolenia w zakresie obsługi sprzętu komputerowego, sprzętu biurowego oraz oprogramowana